Головна » 2008 » Травень » 12 » Бій місцевого значення

Бій місцевого значення
13:48:20
„Нафтовик-Укрнафта” (Охтирка) -  „Закарпаття” (Ужгород) 3:2

„Закарпаттю” цей матч, окрім того щоб відстояти честь, нічого не давав. А охтирчанам, в разі перемоги дозволяв зберегти шанс продовжити боротьбу за збереження прописки у вищій лізі.

Видно, що гравці „Нафтовика” були більш вмотивовані, бо вже в першому таймі нападник охтирської команди Роман Каракавич зробив дубль. А на початку другого тайму Іванов довів рахунок до 3:0 на користь своєї команди. Видно такий великий результат розслабив господарів, і дозволив ужгородцям, які грали у меншості скоротити рахунок до мінімуму на 76 та 80 хвилинах у складі закарпатців відзначилися Козоріз та Платон. На більше не вистачило ані сил, ані часу. Та ще й в першому таймі був вилучений з поля за гру рукою поза карним майданчиком основний кіпер команди Бабенко.

У післяматчевих коментарях в. о. головного тренера Васютик відмітив, що охтирчани були більш вмотивовані та й його команда грала в меншості. Також зазначив, що Бабенко не грав рукою, але лише намагався.

Bалерій Городов назвав цей матч „Боєм місцевого значення”, як назву однойменного фільму, який дивився на День перемоги. Перший тайм гра його підопічних йому подобалася і результат був і грали непогано, а в другому таймі після третього м’яча розслабилися і як результат пропустили два м’ячі.
Переглядів: 626 | Додав: nedilya