Головна » 2008 » Жовтень » 31 » «Закарпаття» - поза Кубком

«Закарпаття» - поза Кубком
11:39:51

В ¼ фіналу проходить «Шахтар»

«Закарпаття» - «Шахтар» - 1:4

Голи: Костюк, 70 хв – Селезньов, 13 хв, Вілліан, 48 хв, Морено, 62 хв, Рац, 86 (п.)

Ужгородське «Закарпаття» у кубковому поєдинку проти «Шахтаря» прогнозовано поступилося з великим рахунком - 1:4. Правда, перший тайм був доволі рівним, незважаючи на те, що Селезньов уже на 14 хв. забив гол.

Ужгородці турбували донецького кіпера Рустама Худжамова, котрий, до речі, два роки тому виступав за «Закарпаття», ударами з дальньої та середньої дистанції. Особливо відзначилися у їх виконанні Руслан Ярош та Владислав Микуляк. Удар останнього на 40-й хвилині прийшовся у стійку донецьких воріт.

Порадували уболівальників закарпатського клубу і фанати «Закарпаття», які розгорнули величезний банер, що зображував, як карпатський ведмідь душить крота.  Проте футболісти «Закарпаття» не втілили їх образотворчі надії у дійсність. На початку другого тайму Вілліан скористався позиційною помилкою оборонців «Закарпаття», які намагалися створити штучний офсайд, вийшовши з правого флангу віч-на-віч, відправив «смугастого» у дальній від воротаря кут.

А через 14 хвилин уже болівійський форвард донеччан Марсело Морено після виконання кутового записує на свій рахунок третій гол. Гірники дещо дозволили собі розслабитися, адже перемога практично була у них в руках, тим самим дозволили господарям поля скоротити рахунок у грі. Костюк скористався відмінним пасом Микуляка і відправив м’яч точно в кут воріт.

Наприкінці зустрічі Коц не за правилами повівся у власному карному майданчику з Мореною – арбітр Шмигельський одразу показав на одинадцятиметрову позначку. Стандарт точно виконав Рац.
Категорія: Спорт | Переглядів: 749 | Додав: nedilya