«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 12.05.2024, 09:13:50

Головна » 2009 » Травень » 18 » Закарпаття: На воді гине більше людей, ніж від пожеж



Закарпаття: На воді гине більше людей, ніж від пожеж
19:49:27
Підготовка до цьогорічного купального сезону, забезпечення безпеки на водних об’єктах, хід ліквідації наслідків минулорічної липневої стихії та інші важливі питання розглянули на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у п’ятницю, 15 травня.  
 
Як повідомив заступник начальника головного управління - начальник управління рятувальних сил головного управління МНС України в Закарпатській області Сергій Крицький, на воді гине більше людей, ніж від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Така тенденція, за його словами, залишалася незмінною у 2007-2008 роках. «Нині лише травень, а вже є випадки загибелі на воді», – повідомив сумну статистику Сергій Крицький. Більшість надзвичайних ситуацій припадає саме на травень-вересень, тобто на купальний сезон. Найчастіше нещасні випадки трапляються через відсутність облаштованих для купання місць, а також нехтування відпочивальниками елементарними правилами поводження на воді.

Прийнято, зокрема, рішення провести ретельне обстеження місць масового відпочинку та провести їхню паспортизацію за участі фахівців-водолазів.

На засіданні також порушили питання профілактики отруєнь населення дикорослими грибами. Статистика нещасних випадків тут також невтішна. За словами головного державного санітарного лікаря області Віри Чиж, за останнє десятиліття   випадків отруєння грибами, серед яких і смертельні, найбільше трапилося на Ужгородщині, Берегівщині, Перечинщині. Серед причин – передусім необізнаність населення, самолікування, що призводить до несвоєчасного звертання до лікаря. Ще одна проблема – торгівля грибами у не встановлених для цього місцях. Головний державний санітарний лікар області та заступник начальника ГУМВС України в Закарпатській області - начальник міліції громадської безпеки ГУМВС Юрій Марковський відзначили, що дозволи на торгівлю видають селищні та сільські ради. Однак вслідкувати за кожним торговцем у невстановлених місцях майже неможливо.

На засіданні комісії також розглянули питання ходу ліквідації наслідків липневого паводку. Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сергій Карпеченко, липнева стихія завдала області збитків на суму 163,7 млн. грн. Присутні на засіданні комісії ТЕБНС доповіли про проведені роботи та проблеми з ліквідації наслідків паводку по кожній окремій галузі. Виступили і представники найбільш потерпілих від липневого паводку районів.

Також комісія обговорила питання безпечної експлуатації хімічно небезпечних об’єктів області.  

За результатами засідання комісії було дано конкретні доручення, прийнято відповідні рішення.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації 
 
 
Категорія: Закарпаття | Переглядів: 584 | Додав: valera


Також читайте на zakarpatpost.net
Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів
У школи повернулась 11-річна освіта
Незаконне ввезення до України автомобіля «Chrysler» попередили працівники Чопської митниці
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
Ученые предупреждают о возможной сексуальной эпидемии
За кожен зайвий метр українців можуть змусити платити по 10 гривень
Завтра у західних областях України очікуються дощі
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...