«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 17.05.2024, 19:21:24

Головна » 2009 » Червень » 7 » Бандитська столиця України — Луганськ



Бандитська столиця України — Луганськ
18:35:32
 
Чим далі на схід, тим вищий рівень злочинності: ця особливість незмінна для України.
 
Найнебезпечнішими визнано ще два міста Луганщини. У рейтингу найбільш кримінальних міст і областей України, складеному журналом "Фокус", лідирують східні регіони. Кримінальною столицею країни визнано місто Луганськ, в якому за перші чотири місяці 2009 року здійснювалось 57 злочинів на кожні 10 тисяч населення.

До першої п'ятірки рейтингу найнебезпечніших міст увійшли ще два міста Луганщини: Лисичанськ (54 злочини на 10 тисяч) і Краснодон (46,9 на 10 тисяч).

Чим далі на схід, тим вищий рівень злочинності: ця особливість незмінна для України. Фахівці пояснюють це явище меншою щільністю заселення західного регіону і релігійністю місцевого населення. На противагу цьому на Сході - густонаселені міста і маятникова міграція.

Як повідомили експерти з РНБО, у першому кварталі 2009 року в порівнянні з таким самим періодом минулого року кількість замовних убивств подвоїлася, а бандитських нападів стало у 2,6 рази більше.

Це цифри офіційної статистики відомства, та варто також враховувати, що понад половина постраждалих українців просто не звертається за допомогою до правоохоронних органів (дані Міжнародної організації з захисту жертв злочинності).

Дещо іншої точки зору дотримуються співробітники МВС, які згодні, що через кризу злочинів дійсно побільшало, але таки не вірять у 200% зростання. За їхньою інформацією, кількість розбійних нападів збільшилася на 15%, пограбувань - на 8%.

На рівень злочинності вплинула низка чинників: криза, зростання безробіття, амністії та повернення трудових мігрантів із Західної Європи й Росії, борги з кредитів і почуття безкарності, якого додають поблажливі терміни ув'язнення і декриміналізація дрібних злочинів проти майна.

Найчастіше жертвами стають пенсіонери, "оскільки навіть в умовах безробіття вони мають хоч якийсь постійний прибуток - пенсії".

Друге місце серед жертв злочинців посідають банки. З початку року в Україні кількість нападів на них зросла в середньому в 2,4 рази. Якщо раніше щомісяця здійснювалося 8-9 таких пограбувань, то тепер - понад 20.

Найпоширеніший тип злочинів - пограбування. За кількістю пограбувань всі міста України залишив позаду Київ: з початку року рівень злочинності у столиці зріс майже на 20 відсотків.
 
 
Категорія: Україна | Переглядів: 547 | Додав: valera


Також читайте на zakarpatpost.net
Чи дозволять виборцям проголосувати вдома без відповідних довідок?
ЦВК опрацювала майже 100% бюлетенів: Янукович виграє 10%
Закарпаття: У Мукачеві затримали групу наркоділків
Погода у Закарпатті та Ужгороді 19 серпня
Україна увійшла до Топ-5 країн Європи за рівнем насильства серед молоді
Тимошенко два місяці чекає зустрічі з Януковичем
Парламент відхилив запит Яценюка про парламентські вибори у березні 2011 року
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...