«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Грудень 2008  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2025, 07:41:20

Головна » 2008 » Грудень » 9 » Шукаю роботу... ворожки



Шукаю роботу... ворожки
10:27:48
Ворожки платитимуть податки й отримуватимуть пенсію

 

Міністерство праці і соціальної політики внесло професії ворожки, астролога, хіроманта й цілителя до Державного національного класифікатора професій. Тепер професіонали цих справ зможуть працювати легально, у країні з’являться офіційні школи астрології, ворожби й ворожіння. Відповідно, цим працівникам нараховуватимуть стаж і пенсію, вони платитимуть податки.
 

73-річна знайома віщунка, яка регулярно рекламує послуги ворожіння під іменем «баба Марія», розповіла, що вже знає про нововведення і дуже ним задоволена:

- Нарешті звернули на нас увагу! Треба не лише офіційно оформляти таких людей, але й зробити якусь комісію, тести, щоби видно було, кому можна цим займатися. Зараз багато ворожбитів розвелося. Прочитала гороскоп – і вже вона ворожить. А потім люди скаржаться, що нічого з того не справджується.
 
Слід зауважити, що, окрім легалізації ворожок і цілителів, в Україні запроваджується чимало нових професій. Серед найцікавіших назв, які значаться в Державному класифікаторі професій: агроном аеродрому, демонстратор пластичних поз, випробувач паперових мішків, калькулятор, лакувальник глобусів, мийник мокрих відходів, начальник тренажера, обкатник журавлини, розмальовувач шпалер, зливальник-розливальник, штампувальник ніжок.
 

Чи є вже офіційно зареєстровані у нашій області ворожки та астрологи? З таким питанням газета «НЕДІЛЯ» звернулася до начальника головного управління праці та соціальної політики Закарпатської ОДА Віктора Мацоли.

- Чув, що є такі пропозиції, аби внести дані професії до Державного класифікатора професій. Це змусить представників цих делікатних спеціальностей купувати відповідні патенти і сплачувати податки до державної казни. На жаль, у нашій державі є дуже багато професій, які не легалізовані, відповідно люди працюють в тіні, отримують прибутки і жодної копійки за це не платять державі. Наскільки мені відомо, поки що є лише звернення нашого Міністерства на внесення цих професій до національного класифікатора, щоб його затвердити - необхідно рішення Кабміну.
 

Виходячи зі слів Мацоли, можна зробити висновок, що десятки віщунок та цілителів й досі в області працюють в тіні і не сплачують ніяких податків.     

 

Роман СЕНИШИН, газета «НЕДІЛЯ»
 
Категорія: Закарпаття | Переглядів: 1271 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
В Ужгороді відбудеться концерт львівських імпровізаторів "Рясні Дрова Consort"
Володимир і Віталій Клички офіційно стали "друзями Євро-2012"
Омонівців, які вкрали картки з місця аварії літака Качинського, залишили на волі
Погода у Закарпатті та Ужгороді 17 лютого
Закарпатське СБУ порадувало новорічними подарунками вихованців дитячих будинків та Ужгородської спецшколи-інтернату
У наступну Раду потраплять комуністи і Тягнибок
Мерія хоче заборонити киянам виходити на балкони у спідній білизні
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...