МНСники погрожують закрити склад хлору та насосно-фільтрувальну станцію
Ужгородський водоканал може припинити подачу води місту через закриття хлораторної, насосно-фільтрувальної станції та складу хлору. Це може відбутися вже 25 грудня. Саме до цього періоду після планової перевірки на предмет забезпечення техногенної безпеки хлораторної, насосно-фільтрувальної станції та складу хлору, проведеної ще у травні цього року заступником начальника Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки МНС України, КП «Ужгородський водоканал» мав усунути виявлені недоліки.
Як поінформували газету «НЕДІЛЯ» в ЦП ГУ МНС в області, досі від керівництва підприємства на адресу обласного ГУ МНСУ не надходило жодної інформації про хід усунення недоліків, зазначених в приписі про застосування запобіжних заходів.
В зв’язку з цим відділ державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки ГУ МНС України в області повідомив, окрім власне самого КП ВУВКГ «Водоканал м. Ужгород», обласні прокуратуру‚ СБУ та голову Ужгородського міськвиконкому, вказавши наслідки, до яких може призвести припинення роботи хлораторної, насосно-фільтрувальної станції та складу хлору цього підприємства.
В свою чергу на звернення газети «НЕДІЛЯ» у міському водоканалі інженер з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Петро Кавкало запевнив, що всі недоліки вже давно усунуті. Відповідні листи вже давно відправлені у столицю та на адресу начальника Ужгородського районного управління ГУ МНС в області Миколи Рущака. Саме він ставив свій підпис під приписами, які були накладені на підприємство у травні після перевірки. «У нас в журналі реєстрацій є копії цих листів. Можете прийти й подивитися», - запросив Кавкало.
Натомість в ЦП ГУ МНС України в області зауважили, що даний лист – це копія попереднього, надіслана ще кілька місяців тому. Ті недоліки, які були виявлені, досі не усунуті. Зокрема немає розробленого плану створення системи раннього виявлення загрози аварійної ситуації на об’єкті. Досі немає погодженого плану з ГУ МНС щодо ліквідації аварійної ситуації і він відсутній в оперативного чергового.
Роман СЕНИШИН, газета «НЕДІЛЯ»
|