«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2024, 21:47:49

Головна » 2009 » Січень » 12 » Київ намагається узаконити злодійство



Київ намагається узаконити злодійство
08:17:43

У Газпромі вважають, що Україна намагається відмовитися від підписаного протоколу з транзиту газу і узаконити злодійство

 

Як заявив журналістам глава Газпрому Олексій Міллер, прагнення обтяжити Протокол з міжнародного контролю за транзитом російського газу через територію України європейським споживачам неприйнятними для Росії, неузгодженими і доповненими умовами - це спроба української влади відмовитися від даного документа.

 

За словами Міллера, прописана в українському доповненні нібито існуюча необхідність одержувати більше обсягу газу для здійснення транзиту - це спроба української влади легалізувати злодійство.

 

Крім того, ВАТ Газпром вважає деструктивною позицію України, викладену в декларації до правил моніторингу транзиту газу, йдеться в розповсюдженій в неділю ввечері заяві російського газового холдингу.

 

У заяві йдеться, що декларація, додана українською стороною до підписаних Росією і Євросоюзом Правил моніторингу транзиту означає, що Україна в однобічному порядку змінила базові положення даного документа.

 

За інформацією Газпрому, Україна вимагає від Росії безкоштовно надати їй 21 мільйон кубометрів газу щодня для забезпечення транзиту.

 

Як зазначає Газпром, відповідно до діючого транзитного контракту, НАК Нафтогаз України повинен використовувати на технологічні потреби газ із власних обсягів, або купити його в Газпрому або будь-якого іншого постачальника. Як варіант - купити його в одержувачів експортних обсягів російського газу, що йде транзитом через територію України.

 

Крім того, йдеться в заяві, українська декларація відводить для роботи комісії з моніторингу транзиту газу максимум два місяці, на думку ж Газпрому, комісія повинна працювати "аж до повного вирішення конфліктної ситуації із транзитом газу європейським споживачам, у тому числі - до закінчення судових розглядів з даного питання.

 

Також Газпром додав, що судові позови чекають українську сторону і у звязку з непогашеною заборгованістю за газ, що становить 614 мільйонів доларів.
 
 
 
 
Категорія: Україна | Переглядів: 565 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
БЮТ экстренно собирает Раду, чтобы отменить соглашение о ЧФ
ДАІ запропонувала нові правила дорожнього руху
Ученые предрекают Земле апокалипсис из-за гигантской магнитной бури в 2013 году
69 лет назад началась Великая Отечественная война
Погода у Закарпатті та Ужгороді 28 червня
Депутаты разрешат курить только под специальными знаками
Офіційний курс валют на 14 липня
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...