«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 27.11.2024, 15:11:12

Головна » 2009 » Січень » 15 » Верховная Рада подолала два президентських вето



Верховная Рада подолала два президентських вето
17:28:32

Верховна Рада подолала вето Президента України Віктора ЮЩЕНКА на Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості”.

Як передає кореспондент УНІАН, за подолання вето проголосувало 400 із 446 народних депутатів, зареєстрованих в залі.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України ухвалила цей закон 18 грудня 2008 року.

Закон надає право промисловим підприємствам застосовувати щорічну 25-відсоткову норму прискореної амортизації основних фондів групи 3. При цьому амортизація основних фондів групи 3 проводиться до досягнення балансовою вартістю групи нульового значення.

Згідно із законом, пропуск на митну територію України з метою вільного обігу або тимчасового ввезення та першу реєстрацію в Україні ввезених транспортних засобів нових і таких, що були в користуванні, або виготовлених в Україні за кодами товарних позицій 8701 20, 8702, 8703, 8704, 8705, здійснюється за умови їх відповідності екологічним нормам: з 1 січня 2010 року – не нижче рівня «ЄВРО-3»; з 1 січня 2012 року - не нижче рівня «ЄВРО-4» ; з 1 січня 2014 року - не нижче рівня «ЄВРО-5». Також передбачено, що екологічні норми, методи випробувань та позначення рівня екологічних норм визначають згідно з особливостями конструкції транспортних засобів відповідно до Угоди про прийняття єдиних технічних приписів для колісних транспортних засобів, предметів обладнання та частин, які можуть бути встановлені та/або використані на колісних транспортних засобах, і про умови взаємного визнання офіційних затверджень, виданих на основі цих приписів, підписаної 1958 року, з поправками 1995 року та доданих до неї Правил ЄЕК ООН у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України».

У разі порушення вимог щодо цільового використання зазначених товарів платник податку зобов’язаний збільшити податкові зобов’язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму податку на додану вартість, що мала бути сплачена в момент ввезення таких товарів, а також сплатити пеню, нараховану на таку суму податку, виходячи із 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на день збільшення податкового зобов’язання, та за період від дати ввезення таких товарів до дати збільшення податкових зобов’язань.

Цей закон набирає чинності з 1 січня 2009 року.

9 січня Президент України за зверненням Міністерства фінансів, Міністерства юстиції та Державної митної служби застосував право вето до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості».

Також Верховна Рада України подолала вето Президента на Закон "Про Дисциплінарний статут Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України".

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 411 народних депутатів з 447 зареєстрованих в сесійній залі.

Обґрунтовуючи вето глава держави наголосив, закон містить неоднозначні положення щодо застосування дисциплінарних стягнень, не визначає обсяг повноважень осіб начальницького складу, які накладають стягнення і застосовують заохочення, не надає чітких визначень термінів, що застосовуються в законі. Глава держави вказував, що це може призвести до різного їх тлумачення і неоднакового застосування, погіршить правове регулювання питань притягнення до дисциплінарної відповідальності, що, в свою чергу, може спричинити непередбачувані наслідки, зокрема, порушення конституційних прав і свобод громадян. Крім того, зазначені недоліки Закону можуть поставити під загрозу діяльність Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України як у мирний час, так і в особливий період.

Президент пропонував прийнятий Верховною Радою України 4 вересня 2008 року Закон України "Про Дисциплінарний статут Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України" відхилити.
 
 
 
Категорія: Політика | Переглядів: 580 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
Український грабіжник тероризує Нью-Йорк: він став ворогом №1 для ФБР
Депутати Рахівщини прийняли Звернення до керівництва держави щодо нарахування оплати за спожиту електроенергію для горян
Акції ВО Свобода: у Києві зобразили "кремлівських карликів", у Львові повісили "Діму Сабачніка"
МВС розглядає кілька версій убивства заступника директора Інституту світової економіки
Муніципальна міліція та комунальники демонтували незаконну тимчасову споруду
ООН перепросила Білорусь за звинувачення у нелегальних поставках зброї в Кот-д'Івуар
Сьогодні в Ужгороді покажуть дві вистави відомих київських режисерів
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...