«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 11.05.2024, 17:10:17

Головна » 2009 » Січень » 17 » Газеті «НЕДІЛЯ» - 5 років!



Газеті «НЕДІЛЯ» - 5 років!
16:11:34
 
5 тостів за першу п’ятирічку!

 

5 років тому, з легкої руки  Валерія Володимировича Тимошенка (нашого видавця і засновника) народився перший номер газети «НЕДІЛЯ». Дата, погодьтеся, більш ніж кругла. Не хочеться довго розповідати Вам, наші дорогі читачі, про те, що ми зробили за ці роки. Тому сьогодні запрошую відсвяткувати ювілей в колі наших друзів – читачів, запросивши їх за наш умовний стіл. Отож, розсаджуйтесь зручненько, беріть до рук келих шампанського, а я скажу короткі тости.

 

Перший келих піднімаємо за нашого читача і за тих, хто доставляє газету «НЕДІЛЯ» до читачів

 

Сьогодні наше і Ваше свято, дорогі читачі! Ми живемо вашими проблемами, інтересами й  радощами. Ми – одна велика сім’я, і, як будь-яка родина, підтримуємо одне одного, впливаємо на смаки, уподобання, настрої,  інколи сваримося, критикуємо, буваємо чимось незадоволені. Та головне – ми любимо одне одного. За вас!

Піднімаємо також келих за усіх працівників «Укрпошти» на чолі з начальником ЗД «Укрпошти» Миколою Ростовим. Особливо доземний уклін листоношам! Дякуємо усім за вашу нелегку, але таку потрібну працю!

За приватних розповсюджувачів: Лесю Макар, Галину Пристаю, Ганну Токач, Ірину Іллічову, Віктора Ляха, Тетяну Гамсахурдію, Олену та Володимира Тимошенків, Ганну Лешкулич, Ірину Щобак, Володимира Талабірчука, Надію Васелиху, Василя Куртяка, Мар’яну Шліпецьку, Наталію Свірідову, Ярославу Шушку, Олександра Паппа, Тетяну Попадинець, Оксану Грабовчак, Валю Параску  та багатьох інших. Нехай вдається задумане, примножуються успіхи, а життєва нива рясніє достатком!

 

Другий келих піднімаємо за наших незмінних дописувачів

 

Які були (й деякі залишилися) з нами протягом всіх років. У їх числі: Віталій Мещеряков,  Сергій Федака, Тетяна Грицищук, Віктор Тар, Наталія Савчин, Ганна Валюк, Алла Хаятова, Василь Бедзір, Василь Нитка, Людмила Орос, Василь Комендар, Володимир Павлюх, Світлана Ковбиця, Олександр Коробко, Михайло Фединишинець, Мар’яна Шутко, Віталій та Наталя Жугай, Лариса Подоляк, Лариса Липкань, Андрій Любка, Любов Немеш, Арт Антонян, Олена Уманців, Василь Зубач, Іван Туряниця, Василь Кіш, Тетяна Довганинець, Аня Семенюк; за фотокорів - Сергія Гудака, Павла Білецького. Сонця доволі у вашу оселю, радості, благополуччя, великих гонорарів і найкращих творчих здобутків! 

На жаль, вже відійшли у вічність Іван Коцур та Інна Шаран. Нехай земля їм буде легкою. 

    

Третій тост годиться сказати за жінок і за кохання

 

Взагалі, 2008-й рік був для нашої жіночої частини колективу незвичайно приємним. Наші чотири чарівні колеги - Оксана Островерх, Наталія Мигович, Наталія Рапа, Людмила Суботіна стали мамами!  Будьте здорові, щасливі і багаті!

П’ємо і за чудовий жіночий колектив об’єднаної редакції: Мар’яну та Наталію Кравчук, Тетяну Прилукіну, Марину Югаї, Марину Алфелдій,  Наталію Куруц,  Марію Головко, Ярославу Стегуру.

 

Четвертий тост вип’ємо за наших незмінних рекламодавців

 

ЗРУ «ПриватБанк», ВАТ «Турбогаз», корчма «Цімбор», банк «Фінанси і кредит», УкрСиббанк, ЗАТ «Берегівський радіозавод», ВАТ «Закарпатнафтопродукт», ВП «Євротеб», ТОВ «Хіпп-Ужгород», Ужгородська швейна фабрика, Карпатський Університет ім. А. Волошина які не раз надавали нам допомогу. Нехай і надалі вам все вдається, а здоров’я не підводить! Примножуйте хороші справи!

 

П’ятий келих хочемо підняти за наш колектив

 

За Людмилу Суботіну, Романа Сенишина, Дениса Фазекаша, Тетяну Суховірську, Тетяну Недбайло, Влада Іваницю, Станіслава Поповича, Ярослава Тимошенка. Це колектив однодумців, трудоголіків, а головне – талановитих і творчих людей. Нашу роботу не можна виконувати погано чи без душі, тому що наш труд ви, дорогі читачі, тримаєте в руках. Ми - як на рентгені, більш публічну і прозору працю важко уявити. Намагаємось не лінуватися, не фальшивити, адже ви це відразу помітите і осудите. Наш колектив порівняно молодий, але в ньому з молодечим запалом і завзятістю поєдналися і мудрість, і розважливість, і досвід, і професіоналізм. Усім нам і всім вам, тим, хто з нами, і тим, хто без нас – добра, любові, удачі!
 

Ну, ось і все сказали, а то, коли будемо продовжувати, пляшки шампанського не вистачить. А це вже пиятика. Зрештою, права сказати слово ми ні в кого не відбирали. Якщо хочете щось додати  або нам щось побажати, будь ласка, ми радо вислухаємо.

 

Тости проголошував Михайло НОСА
 
________________________________________________________________________________________________

 

 

… І без фанатизму

 

Будь-яку річницю газети люблять порівнювати з віком людини: ось вона вже стала на ноги, ось почала говорити, ось почала думати, а тепер вже взагалі пішла в школу… Хоч і зрозуміло все, але, погодьтеся, трохи смішно. Становлення газети повинно відбуватися набагато швидше за становлення людини, адже вік їх існування таки дуже різниться. Пропоную газетний рік зараховувати, як сім людських.

 

Не так уже і погано: п’ять газетних років – це вже вам і певне становлення, і власна позиція, і досягнення, й успіхи, промахи і зроблені з усього цього висновки. А, головне, - реальне усвідомлення і розуміння того, в якому напрямку рухатися далі. Навіть, якщо напрямок цей буде кардинально відмінним від пройденого шляху.

Вибір робить доросла людина. Факт – серйозний…

 

Перше знайомство

 

Народження «НЕДІЛІ» я пропустила. Як і пропустила перші її випуски. Чи то рекламу її творці зробили погану, чи то я просто не зауважила. Одним словом, з газетою познайомилася, коли вона вже два роки завойовувала простір Закарпаття. Перша думка від побаченого номера – «Ого! Нічогісенька собі газета!». Зустріла, як то кажуть, по одежині. Приваблива форма, звісно ж, змусила ближче познайомитися із змістом. Так почався період регулярного придбання газети. Багато хто із знайомих, побачивши на столі моєї кухні черговий випуск новинки, здивовано питали: «Що це ти за «НЕДІЛЮ» читаєш? У нас є і така газета? Тю…». А за тиждень уже й самі купували її. Ні, не тому, що вона аж кишіла цікавими матеріалами і захоплювала неймовірною інформацією. Спочатку все було дуже банально: і програмка телевізійна майже на всі канали є, і реклами потрібної багато, і гороскоп, і (що не кажіть) є й ще що почитати. Це вже з часом на телепрограму зверталося все менше уваги, більше – на зміст матеріалів, якість фотографій та прізвища авторів.
 

Саме поява в «НЕДІЛІ» прізвища мого доброго знайомого відкрила нову сторінку знайомства і, як згодом сталося, співпраці з газетою. Це був Іван Коцур. Я і не приховувала свого здивування, коли питала його про те, як і чому він почав писати саме до цієї газети? Втім, його пояснення - тема дещо іншої розмови. Суть цієї в тому, що Іван дуже позитивно відгукувався про засновника та головного редактора «НЕДІЛІ», а після похвального месиджу запропонував мені познайомитися з ними і (якщо буде на те їхня воля) самій спробувати дописувати до цього видання.

 

Перше побачення

 

Зустріч з головним редактором кілька разів відкладалася і, чесно кажучи, я вже не покладала на неї ніяких надій. Зайнята людина, завантажена купою видавничо-друкарських проблем, таки знайшла час і призначила зустріч в одній із кав’ярень Ужгорода. Добре, що поруч зі мною був той же Іван Коцур, тож довге очікування не було таким уже довгим і нудним. Головний редактор запізнився хвилин на сорок. Факт, погодьтеся вартий обурення, особливо ж, якщо до нього кілька зустрічей уже переносилося (читай - зривалося) саме через нього. Тоді я, здається, таки обурювалася. Моє бурчання Іван Коцур сприймав по-філософськи: до цього можна звикнути. 
 

Сьогодні ж на Михайла Носу сердитися не можу. Ні, не тому, що зобов’язана йому аж цілою шпальтою в газеті. А тому, що він і справді дуже зайнята людина, хоча і… трохи не зібрана… дуже трішечки… Та, як не дивно, це не заважає йому бути відповідальним, у деяких випадках строгим і по-справжньому професійним керівником. Три роки тому я цього ще не знала, але при першому ж знайомстві інтуїція підказала, що з цією людиною можна мати справу. Точно так, як і можна сміливо йти в розвідку з засновником газети – загадковим Валерієм Тимошенком (може, його прізвище зіграло не останню роль у тому, що газеті довгий час приписували бютівське покровительство). А загадковим тому, що він ніде не «світиться», є майже не публічною, але впливовою людиною. Впевнена, що кожен, хто вперше знайомиться з ним, ще довго не може прийти до тями від «невже це він?». А це він – і за комп’ютером, і з рахунками, і в авто, і за переговорами, і з подарунком для чергового іменинника, і з строгими зауваженнями несумлінним працівникам. Втім, про незаперечні достоїнства «головних героїв» «НЕДІЛІ» поговоримо іншим разом – до прикладу, в день їхніх ювілеїв.

 

Перше прохання

 

У перші місяці співпраці з газетою, найчастіше мені задавали питання, кому ж вона належить? Звучали всілякі версії. Першість у списку «власників» довгий час тримав Нестор Шуфрич. Дехто з «стовідсоткових знавців» впевнено називав і суми, які витрачає наш земляк на утримання видання. Були навіть «свідки» того, коли Шуфрич власноруч набирав номер телефону головного редактора і давав «цінні вказівки». Наскільки серйозно ставилися до цих чуток справжні власники та видавці газети - не знаю (коли йшлося про це, вони всякий раз тільки мило посміхалися), а ось Шуфрич, якби дізнався, господарем ще якої структури в Закарпатті його зробили, певно б запишався. Друге місце у рейтингу володіння газетою міцно тримала партія Юлії Тимошенко. Як йшлося вже вище, однакові прізвища засновника газети та політичного діяча багатьох збивали з пантелику. А тут ще матеріали, які явно не світилися критикою – ні деструктивною, ні конструктивною – на адресу цієї політичної сили та її лідера. Особисто ж мені завжди здавалося, що політикою редакція цікавиться тільки з точки зору рекламних (а отже, оплачуваних) матеріалів. 
 

Зараз питання «власності» вже якось цікавить менше і менше. А ось цікавість до розміру гонорарів не вщухає. Скільки і за що? – не скажу, комерційна таємниця. Принаймні, мене влаштовує. Правда, якщо на честь Нового року та ювілею газети, а ще в зв’язку з економічною кризою мені його підвищать – ображатися не буду.

 

Перші побажання

 

Нещодавно один знайомий запитав, що значить для мене співпраця з газетою «НЕДІЛЯ»? Зізнаюся - задумалась. А чим справді можна виміряти роботу в газеті? Часом? Це три роки. Надрукованими матеріалами? Їх близько 150-ти. Заробленими грошима? …(без коментарів). Однозначно: і тим, і другим, і третім. А ще - новими знайомствами, проведеними зустрічами, цікавими заходами, захоплюючими поїздками і так далі. Це все так, але для мене головним є той факт, що «НЕДІЛЯ» стала для мене другим місцем роботи, на якому я погоджуюся зі старою, як світ, істиною: добре робиться тільки та робота, на яку (даруйте за банальність) йдеш із радістю, і з якої приходиш з гордістю. Побільше радості вам та гордості, шановні колеги (ви ж не запишаєтесь?). Будьте завжди першими! А вдячність читачів не змусить себе довго чекати.

 

Анастасія КОН
 
Категорія: Закарпаття | Переглядів: 782 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
На выборах можно незаметно фальсифицировать 3-5% голосов
Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів
Bugatti Veyron установил новый мировой рекорд скорости
У школи повернулась 11-річна освіта
Незаконне ввезення до України автомобіля «Chrysler» попередили працівники Чопської митниці
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
Для боротьби зі спекою в офісі винайшли охолоджувачі сідниць
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...