«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Січень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 11.05.2024, 16:07:33

Головна » 2009 » Січень » 25 » Українці - одні з найбільш "нещасних" у Європі



Українці - одні з найбільш "нещасних" у Європі
22:00:01
Своє життя українці оцінюють не дуже, зате оптимізму їм не позичати.

Британія за рівнем «особистого щастя» стала 13-тою в Європі. Найкомфортніші для проживання - Данія, Швейцарія та Австрія. Це дані масштабного дослідження громадської думки лондонського центру «New Economics Foundation».
 
Автори дослідження проаналізували понад 40 тисяч інтерв’ю, проведених у період 2006-2007 років на замовлення Європейської Комісії. Євробюрократи доручили з’ясувати, як оцінює свій добробут населення 22 країн. Учасник проекту Нік Маркс зазначає, що такі фактори як валовий внутрішній продукт, котрі є індикаторами стану економіки, виявилися поганим мірилом «суспільного щастя».
  
Найменш задоволені своїм життям, за даними британської фундації, мешканці Угорщини, Болгарії та України. Ця трійка посіла останні місце серед 22 досліджених держав. На поганий рівень особистого добробуту вплинули критичні показники майже всіх параметрів опитування, засвідчених опитаними в Україні. Це, зокрема, «задоволеність життям», «задоволеність роботою», «стійкість у поводженні з життєвими негараздами», «взаємна довіра і відчуття спільності», «взаємодія з близькими, друзями» та інші показники. Лише за рівнем «оптимізму» та «самооцінки» українці значно випередили високорозвинені європейські країни. 
  
До речі, висока ступінь роз'єднаності суспільства і наявної в ньому взаємної недовіри - це фактор, що поєднав, на перший погляд, дві кардинально різні країни - Україну і Велику Британію. Що зробило Британію менш приємною країною для проживання? Вона посіла 13-ту позицію серед 22 країн. Посилення економічних проблем та вкрай індивідуалістична культура, констатує центр. Експерти з’ясували, що молоді британці віком від 16 до 24 років мають найнижчий в Європі рівень «взаємної довіри і відчуття спільності» та помічають «несправедливе ставлення» до себе в суспільстві.
  
Німецькі громадяни, згідно з аналізом центру «New Economics Foundation», перебувають десь посередині списку. Випередивши Велику Британію з Іспанією, ФРН опинилась на 11 місці за «суспільним щастям». Водночас, аналіз оминув увагою багато важливих для порівняння країн, наприклад, Росію із Білорусією, а також Італію, Латвію та Литву.
 
 
Категорія: Україна | Переглядів: 573 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
На выборах можно незаметно фальсифицировать 3-5% голосов
Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів
Bugatti Veyron установил новый мировой рекорд скорости
У школи повернулась 11-річна освіта
Незаконне ввезення до України автомобіля «Chrysler» попередили працівники Чопської митниці
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
Для боротьби зі спекою в офісі винайшли охолоджувачі сідниць
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...