«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Березень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 11.05.2024, 19:47:14

Головна » 2009 » Березень » 28 » Закарпаття: Українці легко адаптуються до ринку праці в Європейських країнах



Закарпаття: Українці легко адаптуються до ринку праці в Європейських країнах
12:13:04
У Свалявській районній державній адміністрації відбулося засідання „круглого” столу на тему „Партнерство ЗМІ та державних, громадських організацій у попередженні торгівлі людьми та нелегальної трудової міграції”, організований Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста». Захід проходив у рамках проекту Фонду Сприяння Демократії Посольства США в Україні.
 
Учасники обговорили шляхи допомоги потерпілим від торгівлі людьми, діяльність державних і громадських організацій в напрямку запобігання торгівлі людьми та допомоги українським мігрантам, які повертаються додому.
 
В Ужгороді, на базі ЗГЖО «Веста» працює Центр консультування мігрантів ( за номером 3-20-91) за сприянням міжнародного фонду „Відкрий Україну”, який здійснює діяльність щодо консультування потенційних мігрантів та тих мігрантів, які повернулися на батьківщину. За словами Інни Сабадош, керівника ЗГЖО «Веста» з цього року звернень від трудових мігрантів може побільшати: за офіційною інформацією в Європі у 2009 р. буде скорочено 3,5 млн. робочих місць. Хоча, каже Інна Сабадош, українці дуже фахові і легко адаптуються у нових умовах: легко знаходять нові можливості працевлаштуватися.
 

Офіційно в Україні на сьогодні зареєстровано 1 млн. безробітних, проте фахівці стверджують, що без роботи залишилося близько 3 млн. На сьогоднішній день багато європейських країн надають допомогу у реінтеграції мігрантам, які добровільно вирішили повернутися на батьківщину. Такий проект у 2009 році здійснює мережа ERSO ( Європейські Організації з Реінтеграційної Допомоги), у яку входять 11 європейських організацій та які надають реінтеграційну допомогу у сумі близько 1000 євро, спрямовану на створення самостійних умов проживання для тих, хто повертається. Крім фінансової підтримки мігранти можуть отримати консультації про можливості у країні повернення. Відповідальність за українську частину реінтеграційної допомоги покладено на Caritas Austria, ключовим партнером ERSO в Україні виступає МБФ «Карітас Україна». На Закарпатті такою допомогою скористалася поки тільки одна родина.

 

Трудова міграція завжди пов’язана з ризиками, передусім це стосується нелегального працевлаштування. Тому, каже Інна Сабадош, при пошуку роботи необхідно детально вивчити документи фірми, що пропонує роботу, дізнатися, чи має вона ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України на здійснення діяльності з працевлаштування українських громадян за кордоном та інші відповідні документи.

В нашому суспільстві досить міцно вкоренилися стереотипи, що «зі мною ніколи нічого поганого не станеться». Натомість потрапити у халепу навіть у рідному місті чи селі сьогодні, на жаль, не складно,-- каже Інна Сабадош.
 
Тому перед поїздкою, важливо отримати достовірну і повну інформацію про майбутню роботу і умови життя за кордоном. У Центрі консультування мігрантів( за номером 3-20-91 в Ужгороді) безкоштовно надаються консультації юридичного, соціального спрямування та вся необхідна інформація про працевлаштування за кордоном, ризики, небезпеку, з якими шукач кращої долі може зіткнутися за кордоном.
 
 
Категорія: Закарпаття | Переглядів: 569 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
На выборах можно незаметно фальсифицировать 3-5% голосов
Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів
Bugatti Veyron установил новый мировой рекорд скорости
У школи повернулась 11-річна освіта
Незаконне ввезення до України автомобіля «Chrysler» попередили працівники Чопської митниці
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
Для боротьби зі спекою в офісі винайшли охолоджувачі сідниць
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...