«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2024, 20:56:23

Головна » 2009 » Липень » 16 » Як позбутися пітливості



Як позбутися пітливості
14:50:48

Вилікувати гіпергідроз можна, але...

По-перше, лікування гіпергідрозу тривале. Виникає необхідність в повторних курсах. По-друге, приготуйтеся до значних грошових витрат.

По-третє, серед лікарів немає єдиної думки про пріоритетний спосіб лікування. Перевага різних методів постійно оспорюється. Дотепер не накопичено достатньо відомостей про результати лікування.

І висновки про перевагу того або іншого методу доводиться робити в основному на базі літературних оглядів, приватних досліджень і монографій. Мабуть, пошук оптимального способу лікування - справа майбутнього.

Давайте спробуємо розкласти по поличках основні медичні методики і рекомендації, зважити їх ефективність, безпеку, косметичность і вартість.

* Дієта

Необхідно виключити з раціону їжу, що містить кофеїн і теобромін - речовини, що стимулюють потовиділення. Такими продуктами є: чай, кава, какао, шоколад, кола тощо.

* Дотримання гігієнічних правил

Приймати душ бажано двічі на день. Слід носити зручний одяг, що не сковує рухів, з натуральних або штучних (віскоза) волокон, шкіряне взуття за розміром. Не одягайте синтетичного одягу!

* Щоденне використання алюмохлоридів

Застосування цих препаратів істотно знижує потовиділення. Але, на жаль, у ряді випадків виникає подразнення на шкірі, і лікування доводиться припинити. 

* Різні види електрофореза

* Прийом лікарських препаратів

Лікування ефективними дозами препаратів часто супроводжується сухістю в роті, сонливістю, порушеннями зору, розвитком глаукоми, замками, нудотою, блювотою, тахікардією і ін.

* Різні види симпатектомії

Операції полягають в перетині (необоротна симпатектомія) або передавленні кліпсою (оборотна симпатектомія) нервів, що інервують потові залози.

Поліпшення відзначають у 40-80% хворих. Ефект триває декілька років. Побічні дії: компенсаторне посилення потовиділення, пітливість при прийомі їжі, аритмії і ін.

* Різні види кюретажа пахвової западини

Це вискоблювання шкіри зсередини через невеликий розріз. Показаний кюретаж при ізольованому пахвовому гіпергідрозі. У більшості пацієнтів відбувається припинення або значне зниження потовиділення.

З часом (після 6 місяців) пітливість може відновитися. Ускладнення: рубцеві зміни шкіри, некроз (загибель) шкіри пахвової западини, недостатнє вискоблювання.

* Видалення шкірного клаптя в зоні гіпергідрозу

Використовується при пахвовій пітливості. Дає стовідсоткові результати при обширному розсіченні шкіри. Але часто приводить до грубого рубцевого процесу і порушення рухливості верхніх кінцівок.

За статистикою, гіпергідрозом страждає 1% населення земної кулі, по міжнародній номенклатурі цьому захворюванню привласнений код 780.8.

В той же час, тільки в Швеції і Великобританії витрати на лікування гіпергідрозу покриває медична страховка. У більшості ж країн гіпергідроз не виділяють в окрему патологію.

Останніми роками активно ведуться розробки нових способів діагностики і лікування надмірного потовиділення. Медицина не стоїть на місці і, можливо, пошук оптимального способу лікування зовсім скоро стане успішним!
 
 
Категорія: Здоров’я | Переглядів: 544 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
БЮТ экстренно собирает Раду, чтобы отменить соглашение о ЧФ
ДАІ запропонувала нові правила дорожнього руху
Ученые предрекают Земле апокалипсис из-за гигантской магнитной бури в 2013 году
69 лет назад началась Великая Отечественная война
Погода у Закарпатті та Ужгороді 28 червня
Депутаты разрешат курить только под специальными знаками
Офіційний курс валют на 14 липня
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...