«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 23.11.2024, 21:42:52

Головна » 2009 » Серпень » 28 » Українські батьки бояться щеплень – люди розгублені і не розуміють це благо чи навпаки



Українські батьки бояться щеплень – люди розгублені і не розуміють це благо чи навпаки
19:18:42
Нищівного удару вакцинація зазнала за останній рік: спочатку в травні 2008 в Краматорську через кілька годин після  уколу проти кору помер одинадцятикласник Антон Тищенко.
 
За рік, 5 серпня, в Енергодарі на Запоріжжі після щеплення проти гепатиту помирає 4-місячний малюк. 17 серпня на Донеччиині ще дві смерті  – помирають чотиримісячний Олександр Бутко і тримісячний Данило Солод. Обидва напередодні отримали препарат «Пентаксим» проти гепатиту, коклюшу і правця. Однак, Міністерство Охорони здоровя запевняє – дитячі смерті після щеплення просто трагічний збіг обставин. Комісія МОЗ не виявила жодних порушень у зберіганні чи якості вакцини, до того ж, засвідчили лікарі, малюки не мали протипоказань до щеплення. Чиновники кажуть, антивакцинальні  настрої підбурюють виробники імунопідтримуючих препаратів та політичні опоненти. Катерина Булавінова, експерт дитячого фонду ООН, офіційну медицину підтримує. Вона визнає: вакцини дають ускладення, однак вони набагато слабші, ніж наслідки самих хвороб. А відмова від вакцинацій може призвести до вже призабутих епідемій.

Катерина Булавінова, педіатр-інфекціоніст, медичний експерт ЮНІСЕФ: «То что прослойка населения неимунная большая, грозит возникновением  различных эпидемий и вспышек, у нас уже с этим проблемы в стране, несколько повысился уровень заболеваемости дифтерией, такой опыт в стране уже был в 90-годы когда началось тоже с повышения уровня заболевания»

Україна нині  на шляху, який США та Європа пройшли 20 років тому. Там батьки звинувачували виробників вакцин у тому, що після щеплення в їхніх малюків виник аутизм. Розслідування зясувало, що при виробництві вакцин використовували тімеросал, препарат який і провокував поствакцинальні проблеми. З подібними наслідками щеплень стикалася і Тетяна Попова, заслужений лікар-гомеопат.

Тетяна Попова, лікар-гомеопат, заслужений лікар України: «Такие заболевания как сахарный диабет 1 типа, как несахарный диабет, причем я говорю о случаях которые официально признаны, как осложнения после прививок. Есть еще такие неприятные осложнения как аутизм, психическое отставание, это потом выявляется. Делают маленькому, и неизвестно как будет его психика, а уже когда он подросток выясняется что такое несчастье, согласитесь – хуже несчастья не бывает»

Тетяна Попова наполягає на добровільному щепленні, коли батьки самі обирають: вакцина  чи хвороба. Однак для цього люди повинні бути добре інформовані.  На цьому наголошує і Катерина Булавінова: перед щепленням батьки мають уважно обробити всю інформацію. Купити в аптеці найкращу вакцину, не обовязково ту, яку пропонує мінохорониздоровя.  І пам’ятати – на момент щеплення малюк має бути абсолютно здоровим. Адже вакцинація вкупі  з температурою, алергією чи навіть нежитем – трагічна комбінація.
 
 
Категорія: Суспільство | Переглядів: 475 | Додав: valera


Також читайте на zakarpatpost.net
БЮТ экстренно собирает Раду, чтобы отменить соглашение о ЧФ
ДАІ запропонувала нові правила дорожнього руху
Ученые предрекают Земле апокалипсис из-за гигантской магнитной бури в 2013 году
69 лет назад началась Великая Отечественная война
Погода у Закарпатті та Ужгороді 28 червня
Депутаты разрешат курить только под специальными знаками
Офіційний курс валют на 14 липня
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...