Учасники акції довели, що можуть долати перепони. Вони повірили у себе. І стали прикладом для інших людей з обмеженими можливостями.
Олександр Сухан, учасник фестивалю "Зірки досяжні": "Це є хороший приклад для всіх інших людей, які мають якісь фізичні вади, які невпевнені в чомусь, які бояться завтрашнього дня. Не треба цього боятись. треба ставити перед собою якісь цілі і їх просто долати..."
Ярослав Грибальський, голова правління всеукраїнської громадської організації "Група активної реабілітації": "Візком піднятися було на нашу висоту – оце є фантастично. І тому, звичайно, це є дуже такий реабілітаційний момент. Коли ми будем казати, що таке реабілітація психологічна, фізична, духовна, соціальна – всі аспекти реабілітації є присутні тут..."
Організатори дійства хотіли показати суспільству, що інваліди можуть і хочуть жити повноцінно. А ще – популяризували доступний туризм в Україні для людей з обмеженими можливостями.
Наталія Скрипка, виконавчий директор Національної асамблеї інвалідів України: "Коли ми говорим про громадян з інвалідністю –говорим про право на освіту. Право на зайнятість і працевлаштування, й охорону здоров'я. але забуваєм, що ці люди повинні мати повноцінне право на дозвілля, на відпочинок і на туризм. І власне, цей захід показує, що це зорганізувати, забезпечити абсолютно можливо..."
У підніжжі Полонини Руної інваліди оселилися у наметовому таборі. Їхній фізкультурно-мистецький фестиваль має символічну назву – "Зірки досяжні". Посеред гір вони співають пісень та сплять під зорями. І жартують: покоривши вершину, самі стали зірками. Через рік вони знову повторять свій рекорд. І запросять піднятися на пік Полонини Руної інвалідів із-за кордону.