Вітаю Вас, Гість · RSS 10.05.2024, 11:42:05

Головна » 2010 » Серпень » 23 » Драма у Харкові! "Кривбас" б'є "Металіст"

Драма у Харкові! "Кривбас" б'є "Металіст"
08:39:25

"Металіст" і "Кривбас" влаштували свято для глядачів, забивши сім м'ячів на двох. Перемогли криворожці з рахунком 4:3. 7 тур чемпіонату України з футболу завершився у Харкові. "Металіст" і "Кривбас" влаштували свято для глядачів, забивши сім м'ячів на двох.
Однак харківським вболівальникам радіти було нічому. Їх улюбленці поступились "Кривбасу" з рахунком 3:4. Харків'яни двічі виходили вперед у першому таймі, але гості двічі зрівнювали рахунок до перерви. А у середині другого тайму гості двічі протягом п'яти хвилин засмутили харків'ян.
На 81-й хвилині "Металіст" відіграв один м'яч, але більшого харків'янам не вдалося. На останній хвилині ледве не трапилась бійка. Іващенко не за правилами зупинив Едмара, а той штовхнув Варанкова. Гравці обох команд поштовхалися, але до бійки не дійшло. Цікаво, що червону картку отримав Сергій Даниловський, який вибіг з лави запасних і накинувся на бразильця Хав'єра.
"Металіст" опустився на останню сходинку в турнірній таблиці, а "Кривбас" піднявся на шосте місце.