"В Програмі беруть участь інваліди всіх нозологій як природоохоронці-аматори, – розповідає Сергій Стрюков, керівник Центру європейської інтеграції та транскордонного співробітництва, – які займають активну життєву та громадянську позицію, цікавляться суспільними справами та через свої фізичні особливості потребують соціальної підтримки та допомоги.
Ми прагнемо даною програмою притягнути увагу держави та суспільства до проблем інвалідів та інвалідності. Програма надасть інвалідам упевненість в тому, що їх громадянські ініціативи потрібні та корисні для суспільства.
Успішним проведенням експедиції хочемо посприяти збереженню і відтворенню краси природи Закарпатського краю. Дати поштовх на піднесення екологічної свідомості та рівня екологічної освіти і культури населення Притисянського регіону, розвитку туризму і краєзнавства в нашому краї".
Звичайно, окрім сплаву та прибирання берегів, було усе, що передбачає експедиція: ніч у наметах, бограч, веселі жарти біля вогнища.
Дивлячись в цей момент на щасливі обличчя людей у візочках, мимоволі забуваєш про проблеми, які до цього здавалися важливими. Згадуєш випадкових людей, які, побачивши експедицію та дізнавшись про її цілі, добровільно ставали допомагати прибирати сміття.