Президент України Віктор Янукович 25-31 березня здійснить державні візити до країн Південно-Східної Азії: В'єтнаму, Сінгапуру та Брунею, повідомляє його прес-служба з посиланням на голову адміністрації президента Сергія Льовочкіна.
За його словами, мета цього турне – представлення можливостей української держави в цьому регіоні, внесення конкретних ініціатив із розвитку співпраці та реалізації взаємовигідних проектів.
Під час державного візиту до В'єтнаму 25-27 березня президент України на зустрічах із керівництвом країни планує порушити питання подальшого розвитку та інтенсифікації політичного діалогу на найвищому рівні, вироблення нових підходів і методів широкомасштабного співробітництва з метою досягнення конкретних домовленостей щодо поглиблення співробітництва, передусім у торговельно-економічній сфері.
Програма візиту передбачає виступ В. Януковича на українсько-в'єтнамському бізнес-форумі. Заплановано також підписання восьми важливих документів, спрямованих на поглиблення двостороннього співробітництва.
У Сінгапурі (28-29 березня) президент України має намір зосередити увагу на пріоритетних напрямках взаємодії та конкретних проектах, передусім у торговельно-економічній, військово-технічній і науковій галузях, які можуть спільно реалізовувати сторони.
С. Льовочкін наголосив, що українська сторона очікує домовленостей щодо залучення сінгапурських технологій та інвестицій, зокрема в контексті підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.
В. Янукович також візьме участь у бізнес-форумі та зустрінеться з провідними представниками ділових кіл Сінгапуру.
Державний візит глави української держави до Брунею (30-31 березня) покликаний відновити позитивну динаміку політичних контактів на високому рівні та двосторонніх відносин, набуту завдяки обміну візитами глав двох держав у 2004 році.
За словами С. Льовочкіна, Україна розраховує на залучення ділових кіл Брунею до реалізації спільних проектів із розбудови своєї інфраструктури. У рамках візиту заплановано розширення двосторонньої договірно-правової бази відносин, зокрема, шляхом підписання спільної заяви лідерів держав, а також укладення Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері оборони та угоди про безвізові поїздки громадян.
|