Українські красуні доволі молодого віку все частіше закохуються у підстаркуватих чоловіків. Джентльмени за 60 мають широкий вибір юних дівчат. Кажуть, річ не у грошах, а в досвіді й у почуттях.
Пенсіонери хваляться, що справа в тому, що вони "люди старої школи", біля яких юні дівчатка почувають себе захищеними. Працівники шлюбних агенцій теж констатують: женихи постаршали майже удвічі.
Психологи теж убачають у цьому тенденцію. Професійною мовою одруження людей із великою віковою різницею вони називають "синдромом другого шлюбу". За приклад - український парламент. Значна частина депутатів, яким за 50, узяли другий шлюб зі значно молодшими себе жінками.
Українська красуня Олександра Ніколаєнко свого часу наробила багато галасу своїм шлюбом. Заміж вона вийшла у 26, її чоловіку - Філу Раффіну - було 72. Різниця - 46 років. Таких історій у модельному бізнесі багато.
Нерівні шлюби завжди були в центрі уваги і завжди викликали плітки. Юну князівну Анну Ярославну видали заміж за короля Франції на 20 років за неї старшого. А онуку Ярослава Мудрого - Євпраксію у 12 років заручили із підстаркуватим німецьким маркграфом. За рік після весілля він помер, а вона стала вдовою.
Сучасні психологи за допустиму різницю у віці ще називають 15 років. Те, що вище, - науці відоме як синдроми. Сидром "татка", "дідуся", або ж "матусі" чи "бабусі", якщо за чоловіка значно старша дружина.