«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Вересень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 27.11.2024, 14:14:58

Головна » 2009 » Вересень » 25 » Коли корисно сипати сіль на рану



Коли корисно сипати сіль на рану
13:08:52
Є випадки, коли для результативного лікування рани її доведеться задобрити саме сіллю. Неприємно, зате вельми ефективно. Для цих цілей дуже добре підійдуть і куховарська, і морська сіль.

По-перше, сіль дуже ефективна при всіляких гнійничкових захворюваннях і фурункулах на шкірі. Тут є декілька інтерпретацій її застосування:

- бинт або шматок марлі просочується 2%-вим розчином солі і прив`язується на декілька годин до хворого місця. Цю процедуру, наприклад, дуже зручно зробити на ніч;

- сіль ретельно перемішується з хлібом, який заздалегідь перетирається до кашоподібної маси. Цю суміш потрібно щільно прив`язати до гнійничка або фурункула бинтом.

По-друге, саме куховарська сіль використовується в комплексному лікуванні фолікулярної ангіни. Адже це по суті теж дуже важкі рани. Причому рани такого чутливого місця, як горло. Нагниваючі фолікули - це дуже небезпечна річ. Тому діяти в цьому випадку треба дуже грамотно.

І саме з полоскання куховарською сіллю часто прийнято починати лікування такої ангіни (часто ще до огляду лікаря і покупки в аптеці серйозних препаратів, які необхідні в цьому випадку). А застосування солі на самому початку - це вельми вірне рішення. І чим раніше буде розпочато таке лікування, тим шанс вилікувати ангіну буде набагато вищий.

Полоскання розчином куховарської солі допомагає взагалі при будь-яких ранках, які утворюються в порожнині рота: на язику, яснах, небі.

Але, щоб ефект був швидшим і сильнішим, соляний розчин можна приготувати не тільки на воді, а, наприклад, і на всіляких трав`яних відварах - ромашки, календули, звіробою.

Для лікування ран різної природи і всіляких виразок, ерозій також застосовують і оцтовий розчин солі. Ідеальна пропорція такого засобу - 1 частина оцту і п`ять частин солі. Одержаний засіб потрібно дбайливо наносити на уражені місця і акуратно втирати.

Відомо також, що для лікування ран використовують і сіль, ретельно перемішану з глиною. Працюючи в парі, ці компоненти мають ранозагоювальний ефект.
 
 
Категорія: Здоров’я | Переглядів: 527 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
Український грабіжник тероризує Нью-Йорк: він став ворогом №1 для ФБР
Депутати Рахівщини прийняли Звернення до керівництва держави щодо нарахування оплати за спожиту електроенергію для горян
Акції ВО Свобода: у Києві зобразили "кремлівських карликів", у Львові повісили "Діму Сабачніка"
МВС розглядає кілька версій убивства заступника директора Інституту світової економіки
Муніципальна міліція та комунальники демонтували незаконну тимчасову споруду
Лікаря, який вивіз людей помирати на кладовищі, змусять їсти силою
ООН перепросила Білорусь за звинувачення у нелегальних поставках зброї в Кот-д'Івуар
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...