В серпні 1949 року було відкрите пологове відділення на 10 ліжок в центральній районній лікарні.
В 1955 році вже фукціонувало 33 ФАПи, 2 колгоспні пологові будинки та 7 дільничних лікарень в складі яких були ліжка для пологів. В центральгній районній лікарні відкрито 5 гінекологічних ліжок.
Ліжковий фонд рододопомоги постійно зростав, досягнувши максимуму в 1965 – 1970 роках - в ЦРЛ, в 8 дільничних лікарнях та в 5 колгоспних пологових будинках функціонувало 108 ліжок для роділь і породіль та 25 ліжок для гінекологічних хворих. Але така розпорошеність акушерських ліжок не могла гарантувати безпечності в пологах матері і дитини.
Тому під кінець 1980 року майже 70% пологів проводилося в ЦРЛ (1250).
З 1985року стаціонарна акушерсько - гінеколоічна допомога надається в райлікарні.
З концентрацією пологових ліжок в райлікарні була забезпечена цілодобова лікарська допомога в родах, сумісне перебування матері і дитини. Наявність в пологовому відділенні свіжозамороженої плазми та еритроцитарної маси всіх груп, плазмозамінників та медикаментів для надання невідкладної допомоги роділлям та новонародженим підвищило безпечність пологів.
З 2005 року запроваджено партнерські пологи та новітні технології ведення пологів. Відкрито 3 пологові зали для партнерських пологів.
В 2006 році пологове відділення одне з перших успішно пройшло оцінку відповідно до ініціативи ВООЗ / ЮНІСЕФ '' Лікарня, доброзичлива до дитини '' з видачею сертифікату.
В 2009 році відділенню та жіночій консультації надано статус '' Лікарня, доброзичлива до дитини '' з видачею сертифікату.
В цьому році буде завершено будівництво другої черги пологового відділення, де буде розміщено додатково три пологові зали для сімейних пологів з відповідним оснащенням та приведено у відповідність до санітарних норм післяпологові палати на кожну породіллю окремо.
З розвитком матеріально – технічної бази підвищувався і фаховий рівень середнього і лікарського персоналу.
Як повідомили Закарпаття онлайн з Іршавської РДА., в даний час в сфері надання акушерсько - гінекологічної допомоги працює 12 лікарів акушерів – гінекологів: 4 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – першу, 2 - другу.
Крім того в пологовому відділенні працює 3 лікарі неонатологи, двоє з них мають вищу категорію.
В результаті покращилися інтегральні показники надання акушерсько- гінекологічної допомоги.
Перинатальна смертність знизилась з 17,1 на тисячу в 1955 році до 8,0 на тисячу в 2010 році, постійно знижується захворюваність новонароджених.
Материнська смертність знизилася з 60 на 100 тисяч живонароджених в 1955 році до 10 на 100 тисяч живонароджених в 2000 році. За останні 10 років материнської смертності в пологовому відділенні не було.