Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 11.05.2024, 13:39:36

Головна » 2010 » Листопан » 22 » На Закарпатті триває обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

На Закарпатті триває обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування
10:31:59

За минулих вихідних днів на околицях Ужгорода відбулися старти чергового чемпіонату Закарпаття з спортивного орієнтування, в якому взяла участь рекордна кількість спортсменів — майже 300. Це були одні з останніх змагань поточного року, отож, боротьба за першість розгорнулася неабияка, адже виникла можливість поповнити загальнокомандний очковий багаж тому чи іншому району.
Залікові очки нараховувалися за зайняті з 1 по 7 місця. До речі, протягом останніх років ми, як правило, числимося у призерах завдяки передусім досягненням з цього виду спорту та зимових.
І цього разу успішно виступили міжгірчани практично у всіх вікових групах (12, 14, 16, 21 та 35 років і старші). Збірна Міжгірщини була сформована фактично з одних келечинців та нижньостуденівців. Першого дня на довгій дистанції серед 12-річних спортсменок срібним призером стала п’ятикласниця Келечинської ЗОШ І-ІІ ст. Мирослава Сегляник, 4 місце посіла її землячка Олександра Зубанич, 5 — Людмила Петричко (Н.Студений). Залікові бали також отримали Віталій Мись (Келечин) та Юрій Масляник з Н. Студеного.
В групі 16-річних бронзову медаль завоювала Вікторія Щур, за нею слідом фінішувала Андріана Химинець (обидвоє з Келечина).
У 21-літньому віковому цензі 5 місце за кандидатом у майстри спорту Оксаною Пиринець, працівницею екокурорту "Ізкі” (Матачів).
Наступного дня на коротких дистанціях найкраще виступили келечинки — учениці Пилипецької ЗОШ І-ІІІ ст. Андріана Химинець (1 місце) та Вікторія Щур (3 місце).
Хочеться висловити щиру подяку за сприяння автотранспортом директору ВАТ "Міжгірське АТП-12138” Миколі Бабічину та за ввічливе обслуговування водію Василю Шемету.
Василь КОВАЛЬ, тренер, вчитель Келечинської ЗОШ І-ІІ ст., "Верховина” для mizgir.com.ua

Категорія: Ужгород | Переглядів: 331 | Додав: nedilya

Також читайте на zakarpatpost.net
На выборах можно незаметно фальсифицировать 3-5% голосов
Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів
Bugatti Veyron установил новый мировой рекорд скорости
У школи повернулась 11-річна освіта
Незаконне ввезення до України автомобіля «Chrysler» попередили працівники Чопської митниці
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
Закарпаття: У Міжгір’ї хворі з усієї України навчалися самоконтролю та способу життя з діабетом