Загалом викрито 1123 особи, з яких 181 службова особа органів влади й управління та понад 220 - контролюючих органів.
Також, за словами Коряка, до кримінальної відповідальності за хабарництво притягуються вісім службовців центральних органів виконавчої влади, четверо посадовців обласних державних адміністрацій, 21 чиновник райдержадміністрацій, 8 міських голів та 17 службових осіб міських та районних рад тощо.
З початку року 184 факти хабарництва викрито в навчальних закладах України.
За словами Коряка, до кримінальної відповідальності притягнуто 74 особи. Серед них 30 керівників навчальних закладів та їх заступників, 40 інших службових осіб та 4 студентів - за фактами давання хабарів.
Крім того, за інформацією Коряка, у системі охорони здоров'я також зафіксовано 84 злочини цієї категорії.
"У лікарнях та поліклініках мають місце факти отримання хабарів за видачу листів непрацездатності та довідок без фактичного проведення медичного огляду, а також за лікування, призначення лікарських засобів", - зазначив Коряк.
Також він повідомив, що у поточному році у сфері земельних відносин викрито 1752 злочини економічної спрямованості, пов'язані з незаконними операціями із землею.
Найбільше таких злочинів викрито у Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Луганській, Львівській, Одеській областях та у Києві.
Крім того, Коряк зазначив, що загалом задокументовано понад 1700 злочинів про хабарництво.
При цьому значно зріс рівень посадовців, викритих у хабарництві, та суми хабарів. Зокрема, Департаментом Державної служби боротьби з економічною злочинністю виявлено 42 хабара з сумою понад 100 тис. грн., 30 таких злочинів - з сумою понад 30 тис. грн. та 105 - понад 10 тис. грн.
Як повідомлялося, середня сума хабара за землю на Київщині становить трохи більше півмільйона гривень. Працівники МВС за півроку на Київщині викрили 71 злочин у сфері земельних відносин, 35 з яких тяжкі. Майже у всіх випадках у справах фігурують посадові особи та службовці.
tsn.ua