При пересуванні глядача сенсори його окулярів зчитують позицію і орієнтацію голови, і система відповідним чином змінює ракурс зображення. Оптичні затвори окулярів синхронізовані зі столом так, що той з великою частотою поперемінно транслює картинку, що відповідає перспективі для кожної людини.
Коли ж спостерігач вирішує доторкнутися до зображення, інфрачервоні датчики фіксують наближення руки і не дозволяють доторкнутися до тривимірного об'єкту і тим самим знищити відчуття об'єму.
Система "ховає" картинку нижче, ніби-то в глибину столу. Здійснюючи рухи над об'єктами, користувач може змінити зображення, наприклад збільшити або зменшити його або повернути. Поки, щоправда, з новинкою можуть одночасно працювати тільки два користувача.
Будь-який охочий попрацювати з новим дисплеєм на виставці повинен був одягнути спеціальні поляризаційні окуляри, після чого будь-яка картинка, що відтворювалася "столом", ставала тривимірною. В якості тестового зображення відвідувачам конференції була представлена модель міста.
Нагадаємо, що також на виставці перзентовано розробку вчених з університету Карнегі-Меллона (США) - багатошаровий дисплей з крапель води. Крапельний екран дозволяє побачити все те ж, що ми зазвичай спостерігаємо на звичайному комп'ютерному дисплеї: тексти, картинки, фільми або які-небудь інтерактивні об'єкти.
tsn.ua