Топ-твором колекції стала картина Кісєльова - "Ліс у горах". Її стартову вартість експерти оцінили у 150 тисяч доларів. За нею - Коровін, його "Вечірньому Парижу" пророкують 120 тисяч, та Рєпін з "Полканом" - за 60.
"Ця робота виставляється перший раз, перший раз виставляється. Ось за цей тиждень-півтора, коли буде приходити виставка, функціонувати ця виставка - це рідкісна можливість побачити роботи абсолютно музейного рівня, як вони з однієї колекції перейдуть у іншу”, - каже експерт Віктор Федчишин.
Серед творів-сенсацій, які вперше завітали до України, - "Мао" Енді Уорхола 1974-го року. Торік автор став срібним призером у топ-десятці кращих художників світу. А оригінал картини був проданий у Китаї за рекордні 760 тисяч доларів.
"Він, в основному, працював у тиражній графіці, в даному випадку - це шовкографія. Це метод, який дозволяє зробити не одне тиснення, а декілька. Тому, скажімо так, ці роботи не настільки дорогі, як його роботи маслом, чи акрилом, які існують в єдиному екземплярі”, - сказав експерт Дмитро Голець.
На виставку унікальних творів може завітати кожен. Для цього не обов’язково мати сотні тисяч доларів. Адже сама цінність аукціону в тому, що за один тиждень можна побачити те, що не зберігатиметься в жодному музеї світу.
"Такі імена, такі роботи - дійсно, дуже багато робіт музейного рівня, які хотілося б показати людям, показати що тут є, не треба нікуди їхати, що називається - на будь-який смак”, - каже експерт Рената Мірошниченко.
"Корнерсу” вже пророкують успіх, не менший за минулі роки. Торік картин продали на мільйон доларів. Цьогоріч експерти очікують продажу близько 40% від усієї колекції. А це досить хороші результати для аукціону