Вітаю Вас, Гість · RSS 12.05.2024, 20:13:14

Головна » 2009 » Жовтень » 11 » Україна перемогла Англію

Україна перемогла Англію
08:43:27

Збірна України вперше в історії здобула перемогу над збірною Англії і продовжує боротьбу за вихід на чемпіонат світу.

У Дніпропетровську завершився матч між збірними України та Англії у рамках відбіркової кампанії до ЧС-2010.

Підопічні Олексія Михайличенка здобули перемогу над командою Фабіо Капелло з рахунком 1:0.

Єдиний і переможний для України гол забив у середині першого тайму Сергій Назаренко.

Зазначимо, що на 12-й хвилині зустрічі у ворота збірної Англії було призначено пенальті. Голкіпер англійців Роберт Грін збив Артема Мілевського і був вилучений з поля.

Пенальті пробивав лідер нашої збірної Андрій Шевченко. Форвард перехитрив запасного голкіпера гостей голкіпера Девіда Джеймса, однак не влучив у ворота. М'яч потрапив у штангу.

Нагадаємо, що збірна Англії вже забронювала собі квиток на Мундіаль. Для України шлях до ПАР лежить через перемогу над Андоррою, плюс перемогу у стикових матчах плей-офф. Однак спершу треба здобути три очки у грі з піренейськими карликами.

Україна: 12. Андрій Пятов, 3. Олександр Кучер, 5. Ярослав Ракицький, 14. Євген Хачеріді, 16. Василь Кобін, 2. Руслан Ротань, 4. Анатолій Тимощук, 8. Олексій Гай, 18. Сергій Назаренко (6. Андрій Ярмоленко, 66), 7. Андрій Шевченко, 15. Артем Мілевський

Запасні: 1. Олександр Шовковський, 13. В'ячеслав Шевчук, 17. Тарас Михалик, 9. Олег Гусєв, 10. Андрій Воронін, 11. Євген Селезньов

Англія: 1. Роберт Грін, 2. Глен Джонсон, 3. Ешлі Коул, 5. Ріо Фердінанд, 6. Джон Террі, 4. Стівен Джеррард (16. Джеймс Мілнер, 46), 7. Аарон Леннон (12. Девід Джеймс, 13), 8. Френк Лампард, 11. Майкл Каррік, 9. Еміл Хескі (17. Карлтон Коул, 72), 10. Уейн Руні

Запасні: 13. Уейн Бридж, 14. Меттью Апсон, 15. Гарет Баррі, 18. Габріель Агбонлахор

Також читайте на zakarpatpost.net
Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів
У школи повернулась 11-річна освіта
Незаконне ввезення до України автомобіля «Chrysler» попередили працівники Чопської митниці
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт