Вітаю Вас, Гість · RSS 06.05.2024, 06:51:07

Головна » 2009 » Вересень » 15 » Україна виграла чемпіонат світу серед бомжів

Україна виграла чемпіонат світу серед бомжів
12:03:57
Збірна безпритульних України вперше виграла чемпіонат світу з футболу серед бомжів, який проходив в італійському Мілані.

У фіналі українці здолали збірну Португалії з рахунком 5:4 і завоювали Кубок світу. В матчі за третє місце збірна Бразилії перемогла команду Нігерії 3:2.

В Україні перемогу своєї команди оцінили, одна з газет навіть вийшла із заголовком "Бомжі показали збірній Михайличенка як треба грати". Нагадаємо, що головна збірна майже позбулася шансів потрапити на першість планети 2010 року.

Світова першість серед безпритульних проводилася всьоме. До Мілана приїхали 48 команд з п'яти континентів, змагання проходили за всіма канонами вуличного футболу - троє гравців на полі і один у воротах.

Перший подібний чемпіонат пройшов в 2003 році в Австрії за ініціативою місцевої газети. Тоді в турнірі взяли участь 18 команд. З того часу кількість учасників і спонсорів постійно зростає. Зокрема, підтримку заходу надають ООН і багато відомих фірм.

За даними організаторів, такого роду змагання позитивно впливають на учасників. Так, наприклад, після чемпіонату світу в Данії в 2007 році 29% учасників знайшли роботу, 83% збільшили коло свого спілкування, а 71% учасників зазначили, що турнір істотно змінив їх життя.

Наступний чемпіонат світу серед бомжів відбудеться наступного року в Ріо-де-Жанейро.

Категорія: Спорт | Переглядів: 435 | Додав: nedilya