«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 24.11.2024, 01:47:59

Головна » 2010 » Травень » 10 » Закарпатських учнів навчали, як розпізнати фальшиві гроші



Закарпатських учнів навчали, як розпізнати фальшиві гроші
07:21:34
Здавна держава, яка карбувала власні гроші, вважалася могутньою і заможною. Певно, саме тих далеких часів, відколи з’явилися перші грошові знаки, і сягає неабияка зацікавленість ними багатьма надто допитливими громадянами. Адже валіза із солідною сумою або вагомий рахунок у банку у всі часи відкривали перед їхніми власниками неабиякі перспективи у житті.

Так і з’являлися охочі заробити легкі гроші чи, простіше, підробити їх. Протягом віків золоті і срібні монети, а пізніше грошові банкноти постійно удосконалювалися. Державні чиновники намагалися вигадати хитромудрі способи їхнього захисту. Це і спеціальний папір, і водяні знаки, і номерні коди, і срібні волосинки тощо. Але, незважаючи на це, фальшивомонетників аж ніяк не меншає.

Тож співробітники сектору технічно-криміналістичного забезпечення Хустського МВ ГУМВС відділу організації роботи з техніко-криміналістичного забезпечення ОВС НДЕКЦ вирішили провести з вихованцями Велятинської загально-освітньої школи незвичайний урок. Діти вчилися розпізнавати паперові банкноти.Зокрема, співробітниця цього підрозділу лейтенант міліції Наталія Шутко розповіла учням про особливості техніко-криміналістичного дослідження паперових грошей. Правоохоронець доступно пояснила дітям, як можна відрізнити підробку від справжньої банкноти. Окрім цього, лейтенант міліції звернула увагу підлітків на те, що паперові гроші з моменту їх існування завжди були об’єктом підвищеної уваги з боку злочинного світу.
 
Фальшивомонетництво – це небезпечний злочин. Незважаючи на те, що фальшивомонетництво жорстоко каралося й карається Законом, злочинці не покидають намірів підробити паперові грошові знаки. Виникнення і розвиток копіювальної — множильної техніки та засобів поліграфії значно полегшило роботу таких шахраїв. Кожен з нас постійно стикається з необхідністю під час купівлі-продажу, обміну валюти тощо переконатися у справжності грошей. Це буває досить нелегко зробити без найпростіших знань про елементи захисту паперових банкнот. А виявляється, майже у кожному банку чи банківських установах, обмінних пунктах валюти є стенди, де наочно демонструються усі види захисту грошей. Саме вони допомагають виявляти фальшивки.

Щоб не бути голослівними, правоохоронці приготували велятинським школярам спеціальну наглядову базу. Вони, зокрема, ознайомили їх з багатьма зразками вітчизняної і зарубіжної валюти. Учні також мали змогу провести досліди, під час яких через мікроскоп та під збільшувальним склом виявляли відмінності між фальшивкою і оригіналом.

Час не стоїть на місці. Розвиток науково-технічного прогресу, постійне удосконалення сучасного обладнання дають можливість не тільки виготовляти банкноти з використанням сучасних технологій, а й дозволяють окремим нечистим на руку громадянам виготовляти все якісніші підробки грошових знаків. А ось велятинські школярі уже вміють відрізняти фальшивку від оригіналу.
 
 
 
Категорія: Закарпаття | Переглядів: 420 | Додав: valera


Також читайте на zakarpatpost.net
БЮТ экстренно собирает Раду, чтобы отменить соглашение о ЧФ
Депутаты разрешат курить только под специальными знаками
Инопланетяне общаются с помощью "космического Twitter`а"
Суд заборонив акції протесту під час перебування у Києві патріарха Кирила
Практично всі готелі в Україні звільнено від сплати податку на прибуток на 10 років через Євро-2012
Флирт на работе практикуют 80% мужчин и женщин
У портах заблоковано 80% українського зерна
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...