«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 10.05.2024, 00:50:34

Головна » 2010 » Серпень » 20 » Зміна погоди збільшила кількість захворювань і депресій



Зміна погоди збільшила кількість захворювань і депресій
09:53:31
 
Люди масово йдуть на лікарняні. Лікарі кажуть: це через різку зміну погоди. Аномальна спека цілком могла послабити імунітет багатьох людей, тому частими стали випадки ГРВІ. Зміна погоди збільшила кількість захворювань і депресій Після аномальної спеки в країні різко похолодало - з плюс 40 температура за вікном знизилася до плюс 20 (20 градусів різниці, а вночі у вихідні обіцяють +8).
Лікарні переповнені застудженими і при цьому ще й наляканими пацієнтами. Ще б пак - адже по країні вже більше тижня (з моменту, коли в ЗМІ з'явилася інформація про п'ять померлих невідомо від чого ніжинських дітей) ходять наполегливі чутки про загадковий вірус. Але лікарі кажуть: це все наслідки спеки і температурного стресу, а ще лякають сутінковою депресією. Мовляв, після двох місяців яскравого сонця похмурі дні цілком здатні увігнати українців у передосінню нудьгу.
Аномальна спека цілком могла послабити імунітет багатьох людей, тому частими стали випадки ГРВІ. Наприклад, у столиці таких пацієнтів цього літа більше, ніж в аналогічному сезоні в минулому році, - підтверджує головний імунолог Києва Олег Назар. - Але в цілому, як зима, так і літо в плані респіраторних вірусних інфекцій практично однаково небезпечні. У спекотну погоду людина поспішає в прохолодну воду, організм переохолоджується, і віруси, які в ньому є, активуються ".
У столичних лікарнях підтвердили, що зараз до них звертається багато пацієнтів із застудами, хворим горлом, температурою, розладами шлунка. "Пацієнтів дійсно багато, зараз лежать навіть у коридорах, - каже лікар-інфекціоніст однієї з лікарень. - У більшості - банальне отруєння або ентеровірус (потрапляє в організм людини через стравохід). Невідомих вірусів не виявляємо. Просто одна людина переносить хворобу легше, інша - з ускладненнями ".
Психологи говорять і ще про одну небезпеку різкої зміни погоди. "Перехід від сонячних днів до похмурим загрожує чутливим людям депресією", - говорить психолог Руслан Васютін.
Перепад температури загрожує скаргами на серце, гіпертонією і навіть інсультами. У відповідь на різке похолодання можуть загостритись і інші хронічні недуги.
Аби звести чутливість до мінімуму, лікар радить споживати більше овочів і розпочати загартовування, зокрема, сполоскування ніг холодною водою. Крім того, підійде розтирання мокрим рушником.
Тим, хто у спеку з дому не виходив, лікарі радять рушати на прогулянку, а той на пробіжку. Прохолодна погода сприяє відновленню фізичної активності.
У свою чергу психологи радять згадати про обновки, убратись у які завадила спека, і діляться результатами останніх досліджень.
Виявляється, на перепади температур частіше реагують соціально-пасивні люди, тобто замкнені, мовчазні й самотні. Вони радять не хвилюватися і за чашкою кави обдумати те, що давно відкладали на потім, і починати це втілювати у життя.
 

 
Категорія: Здоров’я | Переглядів: 409 | Додав: valera


Також читайте на zakarpatpost.net
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
В Угорщині евакуюють 6 тисяч людей через ймовірність нового викиду токсинів
ПР звинуватила європейську партію в необ'єктивності щодо України
Україна не скоротить викиди парникових газів
Студентські протести в Лондоні обернулися погромами: 32 затриманих
Співробітника українського посольства в Ірландії затримали за їзду на авто без двох шин
Ни визы, ни свободные рынки нам пока не светят
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...