Вітаю Вас, Гість · RSS 17.05.2024, 04:50:45

Головна » 2009 » Липень » 21 » Сергій Ребров завершує футбольну кар'єру

Сергій Ребров завершує футбольну кар'єру
14:54:30
Сергій Ребров оголосив про завершення своєї футбольної кар'єри. 35-річний футболіст після того, як покинув казанський "Рубін", не зміг домовитися з київським "Арсеналом" про фінансові умови контракту. А президент "Динамо" Ігор Суркіс запропонував Реброву посаду помічника старшого тренера динамівського дубля. Про найважливіші голи в кар'єрі українського форварда - далі в "Одному портреті" від Сергія Поліщука.

1994 - вирішальний гол у ворота "Спартака"

Уперше про Реброва українські вболівальники заговорили у вересні 94-го після матчу Ліги чемпіонів "Динамо" - "Спартак". Перед другим таймом кияни поступалися 0:2 і, здавалося, гра програна. Однак спочатку тодішня зірка "Динамо" - Леоненко - двома влучними пострілами зрівняв рахунок, а потім прийшов зірковий час Реброва. 20-річний нападник "біло-блакитних" за чотири хвилини до закінчення гри у неймовірному стрибку забив переможний гол.

1997 - гол у ворота "Барселони"

Справжню популярність у Європі Ребров здобув після знаменитої перемоги "Динамо" над "Барселоною". Наприкінці 97-го кияни за сумою двох матчів розгромили каталонський клуб із рахунком 7:0. Ребров разом із Шевченком просто познущалися з європейського гранда. Два м'ячі у цих поєдинках забив Сергій. Особливою прикрасою двобою став ось цей гол Реброва майже із нульового кута.

2006 - останній гол у складі збірної України в ворота Саудівської Аравії

На останньому Мундіалі у Німеччині весь світ міг стежити за грою дебютанта першості - збірною України. Команда Блохіна дійшла до чвертьфіналу, а ось цей гол у ворота Саудівської Аравії визнали одним із найкрасивіших на чемпіонаті. Саме цей забитий м'яч став останнім для Реброва у складі національної збірної.

Категорія: Спорт | Переглядів: 512 | Додав: valera