«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Червень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 09.05.2024, 20:47:14

Головна » 2011 » Червень » 3 » В українських школах вводять цифрові підручники



В українських школах вводять цифрові підручники
11:25:43
 
 
Школи переходять на цифру. Почали з підручників. Виробник першого вітчизняного електронного пристрою для читання пропонує школам застосовувати новітні розробки у навчанні. Близько 400 зразків уже випробовуються.

"Пакетбук вимагає подальшого вивчення, розробки методології, як його можна використовувати вчителю - у напрацюванні всіх позитивних якостей, або нових якихось рішень для цих пристроїв. Тому, я думаю, в наступному році, чи можливо в цьому навчальному році, експеримент продовжиться, і ми постараємося забезпечити більшість бажаючих в цій апробації”, - сказав директор представництва-розробника електронного підручника Олег Денисюк.

В експерименті, який тривав з початку року, взяли участь 8 шкіл. Учні віком від 12 до 16-ти років вивчали 14 предметів за електронною книгою. Результат, запевняють фахівці, перевищив очікування - рівень знань та легкість у користуванні відзначили і вчителі, й учні.

"Тобто, якщо у нас іде, наприклад, тема з української мови, наприклад, у 9 класі про частини мови, то повторити частини мови можна за підручником 6 класу, який закачаний у цей електронний пристрій, не треба перегортати”, - зауважила начальник відділу інформатизації Інституту інноваційних технологій Галина Наконечна.
"Це давало можливість не роздруковувати додатковий матеріал, кожному учневі картку, а через мережу передати той матеріал, який я для них підготувала. І учні могли ним під час уроку користуватися. Так само учні могли самостійно, отримавши домашнє завдання, готувати конспект, готувати повідомлення”, - розповідає вчитель Оксана Маковецька.

Коли масово будуть впроваджувати електронні книги - Міносвіти не знає. Кажуть - грошей на це немає. Утім, до пристроїв вже мають кілька зауважень. У школах просять додати кольору, чіткого зображення та знизити вартість.

"Хотілося б, щоб оця книга, електронна - вона була не просто ретранслятором отого електронного зразка, коли туди вставляються якісь елементи, які допомагають дитині краще розкрити тему, краще зрозуміти її, щоб я відкрив підручник хімії - і не побачив фотографію колби, а щоб я побачив відеоексперименту, та ще - бажано з коментарем - оце було б добре!”, - каже Сергій Дятленко (Департамент загальної середньої освіти МОН України).

Виробники електронних книг сподіваються, що пристрій здобуде схвалення серед науковців, медиків та педагогів. Аби підручник був доступним, обіцяють навіть продавати його у розстрочку. Адже коштує книга у цифрі - майже 3000 гривень, що не всі батьки можуть собі дозволити.

Джерело: http://24tv.ua
Категорія: Україна | Переглядів: 396 | Додав: nedilya


Також читайте на zakarpatpost.net
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт
В Угорщині евакуюють 6 тисяч людей через ймовірність нового викиду токсинів
ПР звинуватила європейську партію в необ'єктивності щодо України
Україна не скоротить викиди парникових газів
Студентські протести в Лондоні обернулися погромами: 32 затриманих
Відомтсво Азарова зобов’язалось за півроку заплатити Microsoft 100 мільйонів доларів
Співробітника українського посольства в Ірландії затримали за їзду на авто без двох шин
Loading ...

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...