Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 09.05.2024, 21:47:02

Головна » 2011 » Травень » 13 » Закарпатець Олексій Жданович - чемпіон України з велосипедного спорту

Закарпатець Олексій Жданович - чемпіон України з велосипедного спорту
11:23:29

Із 29 квітня по 1 травня поблизу Ужгорода відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту – маунтенбайк.

За медалі чемпіонату боролися чоловіки, жінки, юніори та юнаки й дівчата. У чоловіків на дистанції 40 км представник Закарпатського центру туризму Олексій Жданович блискуче впорався із завданням – завоював золоту медаль чемпіонату України. Срібло у хар-ків'янина Сергія Симоненка. Бронзу завоював наш земляк В'ячеслав Турок. Ференц Гутлебет – п'ятий, а Василь Стегура – чотирнадцятий.

У жінок на дистанції 30 км перемогла Наталія Кромпець із Тернополя. Її землячка Ірина Слободян – друга, а харків'янка Вікторія Султанова – третя. Наша Віра Жданович – сьома.

У юніорів на дистанції 30 км переміг Тарас Порфенюк із Харкова. Віталій Вищишин із Хмельницького – другий, а Дмитро Гунда з Чернівців – третій. Наші Василь Лупич, Артем Кравець, Олександр Касьянов, Ярослав Величко посіли відповідно 7, 9, 10, 11 місця.

У юніорок на дистанції 25 км наша Наталія Карпутенко стала сьомою, а перемогу тут святкувала Олена Коновалова з Хмельницька.

У юнаків не було рівних Михайлу Греханову з Хмельницька та Денису Громко з Чернівців. Третім став Антон Літон із Чернігова. Наші Сергій Хойдра, Олександр Зубенко, Василь Морозов, Роман Дешко, Юрій Бодань, Марк Лизак, Павло Приймак, Віктор Балан, Василь Чубірка посіли 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18 і 19 місця.

У дівчат на дистанції 20 км перемогла тернопільчанка Анастасія Года. Призерами стала волинянка Діана Гордіюк та кіровоградка Олена Димидова. Найкраща з наших – Олександра Жданович – 6 місце. Яна Грецька фінішувала восьмою.

Таким чином, до скарбнички нашої збірної потрапила одна золота медаль, яку завоював досвідчений Олексій Жданович.
Категорія: Закарпаття | Переглядів: 410 | Додав: nedilya

Також читайте на zakarpatpost.net
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт