Вітаю Вас, Гість · RSS 09.05.2024, 21:19:13

Головна » 2011 » Червень » 7 » Збірна Франції з футболу розтрощила українських колег

Збірна Франції з футболу розтрощила українських колег
09:02:34

Збірна України з футболу програла команді Франції з рахунком 1:4 в товариському матчі на стадіоні "Донбас Арена".

Україна - Франція 1:4 (Тимощук 53 - Кевін 57, Марвін 86, 90, Кабуль, 89)

Перша половина матчу пройшла спокійно. На початку другого тайму господарі навіть відкрили рахунок: Тимощук вразив ворота далеким ударом.

Французи відігралися за чотири хвилин, і гра знову заспокоїлася, щоправда на полі після замін з`явилися основні гравці: Діабі, Абідаль, Рібері, Бензема і Малуда. Затишшя виявилося оманливим, а кінцівка розгромною.

У четвер французи проведуть ще один товариський матч - з командою Польщі в Гданьське.

Категорія: Спорт | Переглядів: 424 | Додав: valera

Також читайте на zakarpatpost.net
Оборонний комплекс часів Другої світової війни – Лінію Арпада – на Закарпатті перетворюють на туристичний об’єкт