Вітаю Вас, Гість · RSS 04.05.2024, 05:27:39

Головна » 2009 » Лютий » 12 » «Закарпаття» провело перший спаринг.

«Закарпаття» провело перший спаринг.
11:24:48

Ужгородське «Закарпаття», яке 9 лютого розпочало збори, вже 11 провело перший контрольний поєдинок проти угорського «Гонведа».  Спаринг закарпатці провели в столиці Угорщини Будапешті, розпочався поєдинок о 16.00 за місцевим часом. Перший тайм ужгородці провели у такому складі: Бабенко – Чижевський, Калініченко (центр оборони), Симінін (правий край), Ільчишин (лівий край ) -  Шопін, Ярош, Вайде (зліва), Рибковський з луцької «Волині» (правий край) – Прокопченко (Фенікс-Іллічовець), Кушка. У першій половині матчу на полі була рівна боротьба, незважаючи на те, що закарпатці лише два дні тому розпочали тренувальний збір, вони ні в чому не поступалися угорським футболістам, а моментами, навіть, переважали їх. Саме гості й відкрили рахунок у грі. На 25 хвилині відмінним ударом з штрафного з 25 мерів відзначився Прокопченко. З таким результатом гравці й пішли на перерву.

У другому таймі відбулися суттєві зміни у стані «Закарпаття» - Бабенко (Бондрівський, 46 хв) – Чижевський (Коц, 46), Калініченко, Симінін – Вайда (Браіла, 46), Шопін (Шендрик, 46 хв), Рибковський (Ковальчук, 46 хв), Ярош (Деревінський, 60), Ільчишин, Прокопченко (Смагін, 78), Кушка (Майдан, 78).

У другому таймі «Гонвед» зумів вирівняти гру і на 74 хвилині угорці зрівняли рахунок у матчі. Поєдинок так і завершився з результатм 1:1.

Наступний поєдинок ужгородці проведуть цієї суботи з чемпіоном Угорщини «Дебреценом» у однойменному місті. Початок зустрічі заплановано о 13.00 за місцевим часом.
Категорія: Спорт | Переглядів: 535 | Додав: nedilya