Правоохоронці радять про зникнення рідних в міліцію повідомляти негайно, а не через три доби, як помилково вважають.
На сьогодні у розшуку в Україні перебувають майже п'ять тисяч людей, з них - 66 дітей. Пошук людей не має терміну давності і зниклого шукатимуть поки не знайдуть - живим або мертвим.
Правоохоронці кажуть, що знаходити зниклих стали швидше і більше за рахунок модернізованої системи пошуку. От лише менше зникати не стали. Щодня в середньому зникає 27 людей.
У пошуковій базі міліції знаходяться всі дані про невпізнані трупи та безвісти зниклих - їх вважають потенційними небіжчиками.
Кілька наклеєних фотографій біля кожного райвідділку масштабів проблеми зовсім не передають.
Мама чотирьох дітей про смерть свого чоловіка навіть думати боїться. Рік тому її чоловік виїхав на заробітки до Канади. Востаннє додому дзвонив восени - перед народженням сина Дем'яна. Після пологів - жодної інформації.
Родина й до того жила незаможно, тепер просто бідують. Окрім власних чотирьох дітей, Ганна оформляє опікунство на чоловікового сина від першого шлюбу, який виховується в інтернаті для дітей з вадами слуху.
На операцію треба триста тисяч гривень. Сподівалися заробити в Канаді.
Майже 98% зниклих рано чи пізно знаходять. Живими або мертвими. Детективи цієї агенції торік виявили п'ятьох.
Колишнього киянина міліція шукала кілька років, знайшли на далекому хуторі. До Києва вертатися не хоче.
Причини зникнення людей дуже різні. Одні стають жертвами злочинів, інші - просто забувають подзвонити рідним.
Псевдозникненням люди намагаються позбутися своїх боргових зобов'язань. Через фінансову кризу таких зниклих дедалі більше.
Правоохоронці радять про зникнення рідних в міліцію повідомляти негайно, а не через три доби, як помилково вважають. Щораніше надійде заява, то більше шансів їх знайти.
|