«НЕДІЛЯ»
Меню сайту


Розділи новин
Закарпаття
Ужгород
Україна
Політика
Суспільство
Економіка
Фінанси
Бізнес
Наука та ІТ
Культура
Здоров’я
Цікаво
Спорт
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Гола правда
Таке життя
Світ
Скандали



Календар новин
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031



Форма входу


Пошук

 

Друзі сайту





Вітаю Вас, Гість · RSS 28.12.2024, 11:59:05

Головна » 2012 » Серпень » 28 » Закарпатські віруючі відзначають молитвами - Успіння Пресвятої Богородиці



Закарпатські віруючі відзначають молитвами - Успіння Пресвятої Богородиці
00:28:53

Закінчився Успенський піст, і сьогодні, 28 серпня (15 серпня, за старим стилем) православні зустріли один з 12 великих свят - Успіння Пресвятої Богородиці.

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії - свято, що зберігся з давніх часів. У Візантії свято це відзначали повсюдно ще в IV столітті, про що зберегли пам'ять давні твори. 15 серпня, здобувши перемогу над персами, візантійський імператор Маврикій побажав зробити цей день загальноцерковним святом. Таким і стало Успіння Богоматері з 595 року. До цього часу Успіння святкували у різний час: хто в серпні, хто в січні. Загальний свято Успіння остаточно встановився на 15 серпня в більшості західних і східних Церквах тільки в VIII-IX століттях.

Метою даного свята служило прославляння Богоматері, Її Успіння. У IV-V вв. до цієї основної мети додалася ще одна - викриття омани єретиків, що піддавали сумніву гідність Богоматері, які заперечували людську природу Пресвятої Діви, а також заперечували Її тілесну кончину.

Після Вознесіння Христа Богоматір жила у апостола Іоанна Богослова або в його батьківській хаті біля гори Оливної. На місці будинку Богослова зараз розташовується католицький храм Успіння. На місці Успіння варто ложе з каменю із зображенням Пресвятої Діви. З цієї гори Сіон тіло Богоматері апостоли несли в Гетсиманський сад для поховання. Над гробницею вибудувана полупещерная церква. Труну Пресвятої Діви є невеликою каплицю, яка відокремлює вівтарну частину храму. Престол - плита над ложем Богоматері. За труною встановлена ​​чудотворна Єрусалимська ікона Божої Матері. Багато прочан відвідують ці святі місця.

Віруючі переконані, що дійти до істини вірування неможливо без шанування Богородиці. І почитати Її слід не тільки в свято Успіння. Своїми словами, молитвами і навіть своєю присутністю Матір Божа вірувала в  Християнську Церкву.

Свято великий тим ще розумінням, що смерть святих не таїть нічого страшного, але примножує їх славу і забезпечує повне входження в Царство Боже. І недовгий сон Богородиці дозволяє назвати це свято не днем ​​вмирання, а вдень Успіння.

Успіння вважають святом загальної надії на можливу майбутню допомогу Богоматері в важкий час, коли вже ніхто не в силах буде надати допомогу.

nedilya.at.ua


 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 522 | Додав: valera


Також читайте на zakarpatpost.net
Тимошенко звернулась до МВФ з проханням призупинити надання кредиту Україні
СБУ засекретила справу львівського історика
Фідель Кастро закликав світ повністю відмовитися від будь-якої зброї
Азаров зняв заборону на купівлю спецтранспорту для МВС за бюджетні кошти
У Шанхаї згоріла 28-поверхівка: вісім загиблих
Ни визы, ни свободные рынки нам пока не светят
Голова обласної ради Іван Балога дав згоду щодо свого членства у Раді регіонів при Президентові України
Loading ...

Всього коментарів: 1
14.10.2012
1. Smile [Матеріал]
This is a really intelligent way to answer the quesiotn.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Загрузка...
Загрузка...